החשבונית הדיגיטלית – השינוי הנכון גם עבורכם.

כל עסק מחפש את השינוי הקטן שיעזור לעסק שלו להיות גדול ויעיל יותר. חלק נכבד מזה תופסת החשבונית הדיגיטלית. למה בעצם כדאי לכל עסק מתחיל או מתקדם, לעשות שינוי ולעבור מחשבוניות ידניות לשימוש בחשבוניות דיגיטליות???

מיד ניתן לכם את התשובות לשנות חשיבה ולהפוך את החיים שלכם לקלים ונכונים יותר.

נתחיל מאיכות הסביבה –  כולנו אוהבים להרגיש שאנחנו נותנים את החלק שלנו ,למען איכות הסביבה.  וכך למעשה החשבונית הדיגיטלית הירוקה  מסייעת לנו להציל מאות אלפי עצים מידי שנה. אין ספק שזאת סיבה מספיק טובה כדי לעשות שינוי ולחשוב דיגיטלי.

ואם אפשר שהכל יהיה מהיר יותר – בעולם הפנקסים, לאחר שכתבתי את החשבונית , הרגע הכי מורט עצבים, הוא מתי החשבונית תגיע ליעד, וכשאני תלוי בדואר ישראל האם היא בכלל תגיע ליעד?.

החשבונית הדיגיטלית מאפשרת לנו את שליחת החשבוניות והקבלות במייל ישיר ללקוח באופן מיידי. ובכלל תהליך ההקלדה מקצר את התהליך של ההנפקה , מתקתקים בקצרה את הפרטים ומיד החשבונית מוכנה לשליחה, כבר אמרנו… הרבה יותר מהיר.

חסכוני, אם אפשר אז למה לא? – אומרים שלום לנייר ולציוד המשרדי שעולה לנו לא מעט כסף בשנה ,וכך מוזילים עלויות שכבר מזמן הפכו למיותרות. החשבונית הדיגיטלית עוזרת לנו ליהנות מהוזלה משמעותית בהוצאות בעסק שלנו ובואו לא נשכח שזמן שווה כסף, זמן העבודה שאנחנו מבזבזים על תיוקים , כתיבה וניהול הקלסרים, מתקצר משמעותית ובכך הרווח שלנו במעבר לחשבונית הירוקה והדיגיטלית עוזר לנו לחסוך ולקצר תהליכי עבודה , ע"י הקלדה פשוטה של חשבונית ושליחה ללקוח – אתם תחסכו הרבה זמן יקר שאפשר לתעל למשימות חשובות יותר.

הכול בלחיצת כפתור – ניהול העסק שלנו הופך להיות פשוט יותר ,קל יותר. המערכת של החשבונית הדיגיטלית עושה בשבילנו את העבודה והכל בלחיצת כפתור. ניהול דוח הוצאות, ניהול דוח הכנסות, ניהול לקוחות, הנפקת מסמכים ומציאתם בתוכנה , שליחה במייל. אנחנו מתייעלים בעזרת המערכת של החשבונית הדיגיטלית הן בתהליך העבודה עצמה וכך גם ברווחים שלנו. כפי שאמרנו בהתחלה, שינוי קטן מוביל לשינוי גדול.

נחשב יותר – בעולם המתקדם של היום , אם אתה לא "אין" אתה "אאוט" , אז גם פה זה קיים, כאשר ההתנהלות של השליחה וההנפקה של החשבוניות נעשית באופן מתקדם מבחינה דיגיטלית, זה שם אותנו כעסק במקום נחשב יותר. וכמובן, שגם הלקוחות שלנו , סומכים עלינו יותר ,כי הכול יותר מהיר וזורם .

                  

הצטרפו עכשיו לחשבונית דיגיטלית

כי זאת הבחירה הנכונה לעסק שלכם!!!

נהנתם מהמאמר? שתפו אותו עם חבר :)

שיתוף ב facebook
לשתף בפייסבוק
שיתוף ב linkedin
לשתף בלינקדין
שיתוף ב email
לשתף במייל
שיתוף ב whatsapp
לשתף בווצאפ

אני לא כותב הרבה, אבל כשאני כותב...

רוצה שאעדכן אותך על המאמר הבא שיוצא? אשמח לצרף אותך לקהילה שלי:

אהבתם את המאמר? הנה עוד כמה מומלצים:

שאלות נפוצות

חשבונית דיגיטלית – איך מתחילים?  מי צריך את המערכת חשבונית דיגיטלית? כל עסק קטן כגדול יכולים להיעזר במערכת.המערכת יודעת הן

קרא עוד>>

מהו API?

מסלול API מאפשר התחברות של מערכת חשבונית דיגיטלית למערכות אחרות לצורך הפקת מסמכים שלא באמצעות פעולה ישירה בתוך האתר של חשבונית דיגיטלית.

קרא עוד>>
סגירת תפריט